etykiety-samoprzylepne.com

Produkcja technicznych etykiet samoprzylepnych na roli, sprzedaż, cennik/wyceny…Oferta w skrócie: etykiety samoprzylepne (etykiety, nalepki, naklejki, etykietki)białe papierowe i foliowe, kleje: akryl (standard, odlepny), kauczuk (mocny, do głębokiego mrożenia)..

etykiety-samoprzylepne.com - Produkcja technicznych etykiet samoprzylepnych na roli, sprzedaż, cennik/wyceny…Oferta w skrócie: etykiety samoprzylepne (etykiety, nalepki, naklejki, etykietki)białe papierowe i foliowe, kleje: akryl (standard, odlepny), kauczuk (mocny, do głębokiego mrożenia)..

ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE

etykietypaletowe ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE

Etykiety samoprzylepne na roli na palety

Wykorzystanie etykiet samoprzylepnych na roli jest ciągle podstawowym sposobem znakowania w przemyśle i jeszcze długo pozostanie. Powodem jest chyba niski koszt znakowania oraz wystarczające niezawodność by ciągle korzystać z takiego sposobu znakowania z wykorzystaniem etykiet samoprzylepnych na roli.

Zależnie od tego co znakujemy stosujemy różne materiały (papiery / folie) do produkcji etykiet. Każde proces znakowania może wykorzystywać etykiety z różnych surowców zależnie od:

  • trwałości nadruku na etykiecie;

    etykietynakartony ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE

    Etykiety samoprzylepne na roli na pudełka

  • warunków środowiskowych występujących podczas procesu znakowania jak i w trakcie przechowywania; (temperatura, wilgotność itp.)
  • produktu, który jest oznakowany;
  • potrzeb korzystania z oznakowania;
  • estetyki;
  • jak i wielu innych czynników, które szeroka gama dostępnych surowców pozwala wykorzystać;
foto 47 ETYKIETY SAMOPRZYLEPNE

Etykiety samoprzylepne na roli do wszystkich typów drukarek

Jesteśmy producentem technicznych etykiet samoprzylepnych na roli, papierowych i foliowych, termicznych i termotransferowych, z wykorzystaniem różnych klejów w zależności od potrzeb (kleje: akrylowy, kauczukowy) standardowy, mocny, odlepny, do głębokiego mrożenia i inne.

Korzyści jakie ma klient to wysokiej jakości etykiety samoprzylepne w niskiej cenie do każdego typu drukarek etykiet (Zebra, Citizen, Datamax, Intermec, Argox, Birch, Toshiba, CAB, Paxar, Bixolon, Dymo, Brother, Avery Dennison i inne).